• P
  • P
  • *Pomocný kuchař v přípravě asijských pokrmů a specialit

*Pomocný kuchař v přípravě asijských pokrmů a specialit

Zaměstnavatel: Le Thuy Bui
náměstí T. G. Masaryka 92
Lipník nad Bečvou

Náplň práce:
příprava asijských pokrmů a asijských specialit - vietnamská kuchyně

Požadavky:
znalost vietnamské kuchyně; výhodou - znalost vietnamského jazyka

Nabízíme:
podnikové stravování

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: congdong@seznam.cz;
- telefonicky (pondělí až středa 15,00 - 17,00hod.) na čísle 775 468 684;
- osobně POUZE po předchozí telefonické domluvě

Místo výkonu práce: Le Thuy Bui, náměstí T. G. Masaryka č.p. 92, 751 31 Lipník nad Bečvou
Volné místo *pomocný kuchař v přípravě asijských pokrmů a specialit pro lokalitu Lipník nad Bečvou.

Nástup možný od: 01. 06. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Kontaktní osoba: Le Thuy Bui
Telefon: +420 775 468 684
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj