• P
  • P
  • číšník/servírka - barista/tka

číšník/servírka - barista/tka

Zaměstnavatel: Natures Care CZ s.r.o.
Zámecká 208

Pracoviště Střílky - wellness restaurace a pizzerie ve Střílkách
- Náplň práce: vedení týmu, organizace práce zaměstnanců, objednávky zboží, komunikace se zákazníky a mnoho dalšího.
- Požadavky: vyučení, praxe v oboru, zkušenost s řízením ostatních pracovníků výhodou, kladný vztah ke kvalitním potravinám a učení se novým dovednostem, znalost anglického jazyka výhodou, samostatnost, loajalitu a zodpovědnost
- práce na plný úvazek na směny - turnusy, nástup možný ihned
- Benefity: zákonné příplatky, zázemí stabilní společnosti a možnost profesně růst, wellness oběd každou směnu zdarma, káva a nápoje v pracovní době zdarma, sleva na nákup surovin, sleva na nákup pokrmů, moderně vybavené pracoviště (italský kávovar, horkovzdušná pražička kávy), firemní oděv, příspěvek na dopravu, možnost ubytování mezi směnami
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: provozni@tilakrestaurace.cz. Do předmětu emailu uveďte název pozice na kterou se hlásíte.

Kontaktní osoba: Petra Cahelová
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj