• P
  • P
  • Elektroinženýr

Elektroinženýr

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Absolventi elektro oborů! Chcete-li využít a rozvíjet získané dovednosti, velmi rádi Vám k tomu dáme příležitost :-). Hledáme absolventa elektro.

Náplň práce:
* příprava projektové dokumentace elektro komplexních projektů
* řízení částí komplexních projektů v oblasti měření, regulace a automatizace
* účast na uvádění do provozu, parametrizování PLC, síťových připojení
* spolupráce s obchodním oddělením
* spolupráce s týmem projektových manažerů, site manažerů a oddělením projekce - konstrukce
* dohled nad realizací a technická podpora
* komunikace se zákazníky a subdodavateli, řešení neshod, změn
* spolupráce v rámci skupiny na mezinárodní úrovni

Požadujeme
* VŠ vzdělání elektro, slaboproud, měření a regulace, technická kybernetika a podobně
* zkušenosti s tvorbou a zpracováním projektové elektro dokumentace a výkresů
* schopnost práce v AutoCAD (optimálně Electrical) a SW E-plan
* znalost průmyslových komunikačních protokolů (ProfiBus, Ethernet, …)
* základní znalost MaR systémů a schopnost parametrizování PLC (např. Siemens) výhodou
* aktivní znalost AJ + jakýkoliv další jazyk výhodou
* komunikativnost, tvůrčí přístup, práce v týmu, pečlivost
* ochota příležitostně cestovat, MS Office
* ŘP sk. B

* práce v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu
* flexibilní pracovní doba
* 5 týdnů dovolené
*Služební notebook a mobilní telefon
* po zapracování 13. plat
* příspěvek na stravování

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Pozice určená pro region: Ústecký kraj