• P
  • P
  • Správce sítě

Správce sítě

Zaměstnavatel: BP Lumen s.r.o.
Puškinova 546

SPRÁVCE SÍTĚ
Pracovní náplň:
- konfigurace, optimalizace prostředků, předcházení incidentů, monitoring a vyhodnocování stavů
- zajištění správy, zabezpečení a rozvoj LAN / WAN
tvorba a pravidelná aktualizace dokumentace (schéma zapojení, konfigurace, pracovní postupy apod.)
- poskytování konzultací a expertních znalostí kolegům na IT supportu
- kooperace v týmu s kolegy při systémových změnách a podílení se na realizaci provozních požadavků
Požadujeme:
- VŠ vzdělání technického směru, nebo SŠ vzdělání a praxe v oboru
- orientace v síťovém prostředí (i v rozsáhlých sítích)
- zkušenost s Cisco/MikroTik a s virtualizačním prostředím
- elementární znalost MS Windows serverů (zejména firewall apod.)
- pasivní znalost AJ
- dobré analytické schopnosti a svědomitost
- ŘP sk. B - aktivní řidič
Výhodou:
- skriptování v powershellu
- zkušenost se ZABIX
- orientace v linuxovém prostředí
- zkušenost s administrací MS Windows serverů
Nabízíme:
- Skvělý, podporující a veselý tým lidí napříč firmou (nejen v samotném týmu IT).
- Částečně fixní, ale převážně flexibilní pracovní doba
- Místo výkonu práce přímo v Úpici.
- Pracovní smlouva pro první rok na dobu určitou, následně s možností prodloužení na neurčito.
- Nástupní mzda odpovídající vstupním kompetencím a zkušenostem, s potenciálem růstu dle odváděné práce a výsledků.
- Benefity: stravenkový paušál 70 Kč / den, týden dovolené navíc po prvním roce pracovního poměru, velkoobchodní slevy na naše (elektro)kola a další cyklistický sortiment a po prvním kalendářním roce zaměstnání kredit do programu Benefit plus.

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj