• P
  • P
  • Pečovatel/ka, osobní asistent/ka - HPP

Pečovatel/ka, osobní asistent/ka - HPP

Zaměstnavatel: Charita Nový Hrozenkov
Nový Hrozenkov 504

PEČOVATEL/KA, OSOBNÍ ASISTENT/KA
po dohodě možnost nástupu ihned
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Domácnosti uživatelů v oblasti Velké Karlovice, Karolinka, Nový Hrozenkov, Halenkov, Huslenky, Hovězí, Zděchov.
PRACOVNÍ POMĚR: Nabízíme HPP, s možnosti zkráceného úvazku - dle domluvy.
POŽADUJEME: Aktivní řidič sk. B, výborný zdravotní stav. Kurz Pracovník v sociálních službách výhodou - né podmínkou.
NÁPLŇ PRÁCE: poskytování terénní pečovatelské služby, péče o seniory, osoby se zdravotním postižením, osoby s chronickým onemocněním apod. Zajištění pomoci a podpory při běžných denních činnostech v domácnostech klientů (pomoc při hygieně, jídle, oblékání). Doprovod klientů k lékaři, na nákupy apod, individuální plánování a vedení dokumentace.
NABÍZÍME: Pracovní poměr na plný úvazek, po domluvě možno zkrácený. Pestrá a užitečná, smysluplná práce, přátelská atmosféra na pracovišti, zázemí stabilní neziskové organizace. 5 týdnů dovolené.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Ing. Ivana Némethová, tel.: 734 891 156; 571 451 548, v pracovních dnech od 8:00 do 15:00 hodin. Nebo emailem na adresu: ivana.nemethova@nhrozenkov.charita.cz. Nebo telefonicky paní Pavla Vozakova, tel.: 734 682 700 v pracovních dnech od 8:00 do 15:00 hodin. Nebo emailem na adresu: Pavla.vozakova@nhrozenkov.charita.cz
ov.os. 27.2.

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj