• P
  • P
  • Pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče

Pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče

Zaměstnavatel: Domov Slunečnice Ostrava, příspěvková organizace
Ostrava
Ostrava

1. kontakt telefonicky, e-mailem. Tel.: 599 508 162, e-mail: aburesova@dsporuba.com

Domov Slunečnice Ostrava poskytující sociální služby seniorům hledá pracovníky v sociálních službách - přímá obslužná péče.

Náplň práce: poskytování přímé obslužné péče, podpora soběstačnosti uživatelů, nácvik jednoduchých denních činností a poskytování pomoci při osobní hygieně a oblékání, manipulace s pomůckami, prádlem a udržování čistoty a hygieny uživatele.

Nabízíme plat dle platných tabulek, osobní ohodnocení po zapracování, případné odměny.

Požadavky: základní vzdělání nebo střední vzdělání a absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu pracovník v sociálních službách (kurz je možné absolvovat do 18 měsíců od nástupu do zaměstnání), absolvování akreditovaného kurzu se nevyžaduje u osob, které získaly způsobilost k výkonu zdr. povolání v oboru ošetřovatel nebo sociální pracovník

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené + dodatková dovolená, zvýhodněné stravování (oběd za 35 Kč), příjemné pracovní prostředí, příspěvek na penzijní připojištění

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj