• P
  • P
  • Řidič nákladního automobilu s posuvnou podlahou

Řidič nákladního automobilu s posuvnou podlahou

Zaměstnavatel: 1. písecká lesní a dřevařská, a.s.
Drhovle 12

1. písecká lesní a dřevařská, a.s., rodinná firma s 25letou tradicí v oblasti lesnictví a dřevařství, sídlící v jižních Čechách, přijme řidiče kontejnerové soupravy pro středisko Biomasy.
Pracovní náplň:
přeprava biomasy po ČR, občasné výjezdy do Německa nebo Rakouska

Požadujeme:
ŘP sk. B, C, E, profesní průkaz, karta řidiče
práce s nakladačem - vlastní nakládka výhodou
trestní bezúhonnost
spolehlivost
flexibilitu
ochotu cestovat

Nabízíme:
zázemí stabilního zaměstnavatele
zajímavé finanční ohodnocení
služební tablet
mobilní telefon
První kontakt: Brázdil Antonín, tel.: 602 439 522, e-mail: brazdil@piseckalesni.cz pondělí-pátek 07:00 - 15:00

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj