• P
  • P
  • prodavači pokladní - PRIMA PEKÁRNA

prodavači pokladní - PRIMA PEKÁRNA

Zaměstnavatel: SEMAG spol. s r.o.
Hlavní třída 441

Pro naši provozovnu PRIMA PEKÁRNA s kavárnou přivítáme kolegyni/kolegu s příjemným vystupováním, manuální zručnosti a vysokým pracovním nasazením.

Náplň práce:
˘ příprava, vypékání a prodej pekárenských výrobků
˘ příprava obložených baget a polévek
˘ znalost práce na obchodních pokladnách a praxe s prodejem pečiva výhodou
˘ provozní doba pondělí - pátek, ranní a odpolední směny (ranní od 3,45 hod)
˘ v sobotu pouze ranní směna

Požadujeme:
˘ vyučení
˘ pracovní morálku, komunikativnost a příjemné vystupování
˘ manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost, chuť pracovat, učit se novým věcem
˘ zdravotní průkaz pro práci s potravinami
˘ výborný zdravotní stav
˘ preferujeme dlouhodobý pracovní vztah

Nabízíme:
˘ práci ve stabilní společnosti
˘ dlouhodobé zaměstnání na HPP (fixní a prémiová složka)
˘ 5. týden dovolené po zkušební době
˘ odpolední příplatek 8,- Kč/hod na rámec Zákoníku práce
˘ příplatek za práci o víkendu ve výši 20%
˘ příspěvek na penzijní připojištění po odpracovaném 6. měsíci
˘ dotovaná strava
˘ příspěvek na volnočasé aktivity

Dohodnutí osobního pohovoru telefonicky předem s vedoucí provozovny p. Fortelnou - 734 353 432.

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj