• P
  • P
  • PROGRAMÁTOR VE VÝROBĚ | 1 SMĚNA

PROGRAMÁTOR VE VÝROBĚ | 1 SMĚNA

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Hledáme nového kolegu na pozici Programátor pálicích strojů

Pokud máte vzdělání ve strojírenském oboru a zkušenosti s programováním CNC strojů, pak můžete být právě tím, koho hledáme!

Náplň práce:
- programování pálicích strojů (JetCam, Lantek)
- práce s výkresy
- plnění výrobních plánů
- práce na 1 směnu

Požadujeme
- Minimálně středoškolské vzdělání ve strojírenském oboru
- Schopnost orientace v technické dokumentaci
- Praxe s programováním CNC strojů a práce s technologickými systémy (JetCam, Lantek).
- Znalost práce s kancelářskými aplikacemi, včetně Word, Excel, a Teams.

- Dovolená 5 týdnů
- Bonusy/prémie
- Příspěvek na ubytování
- Příspěvek na dopravu
- Příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
- Možnost zvýšení kvalifikace a možnost dalšího vzdělávání
- MULTISPORT karta

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj