• P
  • P
  • IT SPECIALISTA, výrobní společnost

IT SPECIALISTA, výrobní společnost

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Pokud znáte servery, databáze a plošné zavádění systému, přijdťe se přesvědčit, že se Vám u nás bude líbit. Moc toho nepožadujeme, ale hodně nabízíme. Reagujte na pozici IT SPECIALISTA.

Náplň práce:
* zodpovědnost za servery, databáze a zavádění nového systému
* řešení IT problémů ve výrobní společnosti obecně
* zodpovědnost za dodavatele, jejich výběr a nákup zařízení
* vedení brigádníků pro jednuduché IT operace
* komunikace s centrálou/mateřskou společností v zahraničí

Požadujeme
* vzdělání v oboru IT je ideální
* zkušenosti na obdobné pozici podmínkou
* znalost AJ na komunikativní úrovni podmínkou
* zkušenost s databázemi, servery
* dobrá znalost MS Office
* zkušenost s globálními projekty - plošné instalace a aktualizace
* pečlivost a systematický přístup k práci
* organizační schopnosti, výborné analytické dovednosti

Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny

Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj